Otevřené programy

Online kurz Vymáhání pohledávek po telefonu

Mnozí vaši klienti, včetně těch s dosud vzornou platební morálkou, se nyní dostanou do finančních obtíží. I když současná situace povede ke ztrátám na všech stranách, nedopusťte, aby „Černý Petr“ nakonec zůstal ve vaší společnosti.

Cílová skupina

Účetní, správci pohledávek, pracovníci kontaktních center, zaměstnanci interních útvarů raného vymáhání

Cíle

Pomoci dlužníkovi uspořádat své finanční záležitosti co nejrychleji, věřiteli vymoci pohledávku a nepřijít o zákazníka. Zvládnout emoce dlužníka i vymáhajícího. Být přiměřeně empatický/á i asertivní a důsledný. Naučit zákazníka disciplíně. Neztratit zákazníkovu loajalitu. Zvládnout manipulaci ze strany dlužníka.

Obsah

  • Psychologie dlužníka
  • Postoj vymahače versus partnera při řešení finančních otázek
  • Překonávání psychologických překážek – práce s emocemi
  • Komunikační styly dle typologie obtížných zákazníků
  • Techniky vyjednávání
  • Asertivní techniky
  • Rozpoznání manipulace a obrana proti ní
  • Význam procesů a standardních postupů při dosahování kladných výsledků

Lektor

Lucie Idel Nachtigalová je zkušená senior lektorka, její tréninky jsou ceněny především pro svou praktičnost a interaktivitu, kterou se snaží zachovat v maximální možné míře i v online prostředí.

Do společnosti POSITIVE přišla před 13 lety z pozice manažerky klientského centra významné telekomunikační společnosti, kde vedla tým cca 200 lidí. Jako lektorka se specializuje na manažerské a prodejní dovednosti, vede projekty pro nejnáročnější zákazníky a její zpětná vazba od účastníků je trvale výborná.

Hodnocení účastníka předchozích online kurzů:

“Díky naší společnosti (Arval CZ s.r.o.) jsem měl možnost zúčastnit se vzdělávacího online kurzu od spol.  POSITIVE s.r.o. Vzhledem k situaci s Covid-19 měl být kurz veden formou webex meetingu, a protože upřednostňuji živá školení, neměl jsem velká očekávání. Ovšem po absolvování první etapy s hlavním tématem “pohledávky”, byla pro mne možnost využít i navazujících kurzů “asertivity” a “jednání s manipulujícím člověkem” jasnou volbou. Lektorka vše vysvětlovala srozumitelně, pochopitelně a s logickou návazností. Nezapomněla uvést příklady z reálného života, jak profesního, tak soukromého, a dokonce se jí podařilo podnítit i diskuzi, což při školení na dálku není lehký úkol. I díky tomu jsem si z tohoto školení mnoho odnesl a byl schopen jej aplikovat do své pracovní náplně prakticky druhý den. Pokud se znovu naskytne příležitost využít tohoto školení na nová témata, rád ji znovu využiji.”

Termíny programu

Program bude probíhat v následujících termínech

1. 21.8.2020 9.00 - 11.00
2. 21.8.2020 12.30 - 14.30

Cena

1900 Kč bez DPH / účastník

Rozsah

2 x 2 hod.

Forma kurzu

  • online, aplikace ZOOM
  • účastníci obdrží e-mailem odkaz, po kliknutí na odkaz se připojí ke schůzce, v níž kurz probíhá, k dotazování mohou použít chat ve schůzce či mikrofon

REGISTRACE je možná nejpozději do 17 hod. den před konáním kurzu. Později negarantujeme možnost přihlášení.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA na trénink společnosti POSITIVE
Účastníci:
Jméno E-mail Pozice
V případě technických potíží se zadáním objednávky se obraťte na lucie.tokarykova@positive.cz,
děkujeme Vám.
Rezervace se řídí obchodními podmínkami, které naleznete ZDE.
Potvrzením rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů. ZDE.