Akce

Snídaně s hostem Bronislavem Kvasničkou, CEO Wunderman Thompson Prague

18. ledna proběhla naše první inspirativní Snídaně s hostem v unikátních prostorách WPP Campus na Praze 7. Akce se zúčastnilo 40 zástupců firem jako jsou např. ČEZ Prodej, Alza.cz, ManpowerGroup, KempHoogstad, Capexus, the italians wine food, Channel Crossings, ESSOX, Billa CZ, Česká podnikatelská pojišťovna, GARTAL Management, KANTAR CZ, Kooperativa, Assa Abloy, VGD ad.

Naším hostem byl Bronislav Kvasnička, CEO Wunderman Thompson Prague, který představil 7 revolučních trendů, které ovlivní práci se zákazníky a změní svět do roku 2030. Bronislav byl jedním z nejlépe hodnocených řečníků naší konference ZÁKAZNÍK 2030, která se konala v říjnu minulého roku. Stejně jako tam, i na Snídani zaujal účastníky jak zajímavým obsahem prezentace, tak profesionálním projevem.

Poutavě nastínil futurologickou vizi interakce se zákazníky. Představil nové světy a technologie jako metaverse, avataři, AI, VR, AR, XR, web 3.0, kryptoměny a výstupy z globální studie Wunderman Thompson The Future Shopper Report 2022 (wundermanthompson.com).

Děkujeme Bronislavovi za inspirativní ráno a WPP za partnerství při organizaci Snídaně s hostem v jejich prostorách. Snídaně byla zakončena prohlídkou unikátní budovy, což účastníci velmi ocenili. Nový WPP Campus je bývalé sídlo Elektrických podniků a později Dopravního podniku hl. m. Prahy v Bubenské ulici v Praze 7. Historicky významná funkcionalistická budova před více než rokem znovu ožila a sídlí v ní 12 marketingových a komunikačních agentur s 1 200 zaměstnanci včetně Wunderman Thompson Prague. Jedná se o jeden z nejmodernějších pracovních prostorů ve střední Evropě (video prostor ZDE).