Novinky

ROZVAZOVÁNÍ PRACOVNÍCH POMĚRŮ – nové trendy české justice a legislativy, 22. 10. 2019

 V semináři budeme pracovat s nejnovějšími rozsudky českých soudů, a budeme je přímo aplikovat na konkrétní modely rozvázání pracovních poměrů, klauzule i firemní procesy.

Otevřený program "50? NO A CO!", 6. 11. 2019

Patříte do generace 50+ nebo se k ní blížíte? Máte pocit, že jste unavení, nic Vás nebaví a nic dobrého nečeká? Přijďte na náš program "50? No a co!" 

Otevřený program TIME MANAGEMENT pro ředitele školy, 20. 11. 2019

Program je akreditovaný v rámci DVPP, na jeho financování je možné využít zdrojů z dotačních programů ŠABLON.

Proběhlo SETKÁNÍ S INSPIRACÍ na téma GENERACE 50+, 8. 10. 2019

Máte stále volná místa, která se Vám nedaří obsadit vhodnými kandidáty? Zaučili jste nového kolegu a on Vám po půl roce odešel do jiné firmy za vyšším postem či penězi? Kde vzít…

Co se dělo na 3. ročníku konference ZÁKAZNÍK 2030?

3. ročník konference ZÁKAZNÍK 2030 proběhl v první jarní den v inspirativní atmosféře Kina Atlas. Společně s našimi řečníky jsme sdíleli a diskutovali novinky, trendy a inovace…

Další novinky  >

Reference

Na spolupráci se společností POSITIVE oceňujeme především prozákaznický přístup celého týmu, vstřícnost a ochotu řešit nenadálé provozní situace a realizaci analýzy potřeb přimo s realnými účastníky programu.

Ing. Lada Duchoňová, Manažerka vzdělávání a náboru, Letiště Praha, a. s.

Spolupráci se společností POSITIVE s.r.o. hodnotím velmi kladně a na základě našich dlouhodobých zkušeností z předchozích realizovaných společných projektů mohu konstatovat, že přístup firmy je vždy profesionální a je zárukou vysoké kvality dodávaných služeb.

Mgr. Nina Horová, vedoucí oddělení vzdělávání, ČSSZ

Další reference  >