Novinky

ONLINE KURZ Využití MICROSOFT TEAMS A NÁSTROJŮ OFFICE 365 PRO ZEFEKTIVNĚNÍ PRÁCE ŠKOLY (4 hod.), 18. 5. 2021

Naučíme Vás propojit a využít možnosti Microsoft Teams s dalšími aplikacemi Office 365, které máte bezplatně k dispozici.

ONLINE KURZ Myslete mimo zajeté koleje, 3. 6. 2021

Chcete změnu a nevíte, jak na to? Je třeba začít dělat věci jinak… Více ZDE.

ONLINE KURZ Vymáhání pohledávek po telefonu, 18. 5. 2021

Mnozí vaši klienti, včetně těch s dosud vzornou platební morálkou, se nyní dostanou do finančních obtíží. I když současná situace povede ke ztrátám na všech stranách, nedopusťte,…

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Projektový koordinátor

Nový/á kolega/yně bude mít na starost především kompletní zajištění realizace vzdělávacích akcí včetně organizační stránky a komunikace se zákazníky a lektory. 

Co se dělo na 4. ročníku konference ZÁKAZNÍK 2030?

4. ročník konference ZÁKAZNÍK 2030 proběhl 24. 9. v prostorách hotelu EA Embassy. Společně s našimi řečníky jsme sdíleli a diskutovali novinky, trendy a inovace v zákaznickém…

Další novinky  >

Reference

Spolupráci se společností POSITIVE s.r.o. hodnotím velmi kladně a na základě našich dlouhodobých zkušeností z předchozích realizovaných společných projektů mohu konstatovat, že přístup firmy je vždy profesionální a je zárukou vysoké kvality dodávaných služeb.

Mgr. Nina Horová, vedoucí oddělení vzdělávání, ČSSZ

Na spolupráci se společností POSITIVE oceňujeme především prozákaznický přístup celého týmu, vstřícnost a ochotu řešit nenadálé provozní situace a realizaci analýzy potřeb přimo s realnými účastníky programu.

Ing. Lada Duchoňová, Manažerka vzdělávání a náboru, Letiště Praha, a. s.

Další reference  >